Aksaray Özel Bayan Direksiyon Hocası

Support

  • GSM: (0543) 605 52 32
  • Hergün : 08:30 - 20:00

SELMA YUMUŞAK

1968 AKSARAY doğumluyum. Lise mezunu olup, 1994 yılında Sürücü Belgemi aldım. 2005 yılında "Milli Eğitim Bakanlığı Usta Eğitmenlik" belgemi Aldıktan sonra Aksaray Sürücü kursunda çalışmaya başladım. Halen  Direksiyon Hocası olarak eğitimle birlikte, bireysel özel derste vermekteyim.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Direksiyon Usta Öğreticiliği belgesine sahip olup direksiyon eğitimi vermekteyim.  Direksiyon eğitimi almak isteyenlere üstün hizmet kalitesini ilke edinerek AKSARAY’ın ilk Bayan Direksiyon hocası olarak,uzun yıllardan bu yana eğitim veriyorum. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle %100 öğrencilerin memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman, yaptığı işte başarıyı en üst seviyede tutmaya çalışmayı amaç edindim.

Temel amacımız; trafikte hem yasal hem sosyal sorumluluklarını karşılıklı sevgi ve saygıyla yerine getiren örnek sürücü yetiştirmektir. Direksiyon eğitimiz her araç kullanmayı bilenden alınan sıradan bir eğitim değildir. Sınavlarda uygulanan tekniklerle ehliyetinizi almak sürücü olmak için yeterli değildir. Bu durum asla hafife alınamaz. 

Araba kullanmak şakaya gelmez. Direksiyon dersi uzman işidir. Arabayı kullanmayı bilenden değil, bunun eğitimini veren kişiden alınmalıdır. Bu nedenle size tavsiyem mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı sertifikaya ve gerekli yetkiye sahip hocadan ders almanızdır.